Na tyto chlápky na seznamkách pozor!

Romantik

Milé oslovování je určitě romantické, ale záleží také na tom, v jaké fázi vztahu se vyskytuje. Pokud vás seznamkový objev od začátku nazývá "drahá, miláčku, lásko" nebo nějak podobně, zbystřete pozornost. Ještě vás ani jen nezná a už vás zahlcuje takovými intimními oslovení?
rande u kávy

Arnold v akci

Marně hledáte na jeho profilu fotku obličeje. Ze všech snímků se na vás usmívá sval. Biceps, triceps, lýtkový sval či cihličky na břiše. Fitko je jeho druhý, či lépe řečeno, první domov. Rande je především prezentací jeho osoby. Vy jste druhořadá. Řada na vás přijde až tehdy, když očekává odpověď na otázku, zda z baru půjdete k němu domů nebo skončíte u vás. Bohužel, sex je jediný motiv, kvůli kterému byl ochoten jít do baru, a ne do posilovny.
klávesa se srdcem

Dítě "není" překážkou

Upoutala vás fotka týpka, který lyžuje na svahu s nějakým dítětem? Tvrdí vám, že je to jeho synovec? Možná by vám měla bliknout kontrolka, abyste na to podívali důkladněji. Možná opravdu chtěl pouze zdůraznit, že má rád děti, ale kolik chlapů si dá na seznamku fotku se synovcem nebo neteří? Pravděpodobně se kluk chce pouze odreagovat od otcovských povinností, protože se do té role dostal pouze "náhodou". Pokud jste však na stránce z jiných důvodů než rozvrátit někoho rodinu, rychle klikněte na někoho jiného.

Komunikace nula bodů

Někdy je doslova nepochopitelné, o co některým mužům jde. Někteří totiž na seznamce komunikují velmi stručně, zásadně jedním slovem a nekladou ani otázky. Vypadá to jako by chtěli, abyste vše odtáhly i za ně a konverzaci udržovaly výlučně vy. Pokud se to děje opakovaně, neztrácejte s ním čas a vytvořte si kontakt s někým, kdo vás bude považovat za rovnocenného partnera.

Pomsta je špatná motivace

Přestože tento týpek vypadá nadějně, výsledkem je často fiasko. Pokud po pár vyměněných zprávách zjistíte, že je krátce po rozchodu, zaměřte se na jeho motivaci rychlého seznámení se. Vysoce rizikové například je, pokud ho do nového vztahu žene chuť pomstít se té nestvůře, která mu dala kopačky. Aby viděla, že není žádný ubožák a že neuběhl ani týden a už dokázal sbalit novou kočku. Bude jí posílat vaše společné fotky, setkání s vámi si bude dávat v kavárně, o které ví, že do ní chodí jeho bývalá. Bude si s vámi psát, vezme vás ven, ale jen co mu bývalá sedne na lep a naznačí, že to mohou zase zkusit, zapomene, jak se jmenujete. Stala jste se pouze volavka, která zvládla svou roli.

Na tyto chlápky na seznamkách pozor!
4.5 (90%)2