Intimní život ženy, aneb Hrají čísla skutečně roli?

970x250-5-1474093619.jpg

Jak všichni víme, praxe bývá od teorie často velmi odlišnou, což lze aplikovat také na tématiku intimních partnerů v životě ženy.
Ačkoli teoreticky platí, že by měla mít žena stejná práva, jako muž, pouze v málokteré oblasti života tomu tak skutečně je. Oblast intimity a sexu je pak zcela jistě jednou z těch sfér, v nichž platí stále dvojí metr. Takový, který ženy staví do nepříliš lichotivého světla a poukazuje na jejich přešlapy tam, kde by v případě muže nebyly vůbec řešeny.
dekolt ženy 

Počet milenců je důležitý

I když ne třeba pro samotnou ženu, pro její okolí povětšinou ano. Není výjimka, že muži (zejména, jsou-li z nějakého důvodu coby milenci odmítnuti) mají tendenci na ženu užívající si svou sexualitu
a nehledící na to, zda počet jejích intimních partnerů náhodou nepřekračuje očekávání jejího okolí. Nelichotivá jména, jimiž jsou pak ženy častovány, jsou živým důkazem stereotypního pohledu na místo žen a mužů v životě, stejně jako na jejich práva a povinnosti.
Ženy si stále úzkostlivě hlídají počet svých milenců, případně alespoň to, aby se o daném čísle nedozvědělo jejich okolí. Je zcela jedno, jakých úspěchů docílíte, či jaký jste člověka, na charakter ženy je běžné usuzovat právě například pouze na základě číselného vyjádření intimních partnerů, s nimiž měla možnost se sblížit. A světe div se, muži nejsou v tomto ohledu menšími „drbnami“, někdy je tomu právě naopak.
láska na ulici 

Kolik už je tedy mnoho?

Pokud bych měla citovat zkušenosti některých svých známých, i tři už mohou být značně vysokou číslicí, ačkoli někdy i několik desítek okolí nepohoršuje, Ironie? Paradox? Nikoli. Společnost – myšleno v tomto případě muži – soudí na to, zda je daný počet příliš vysoký pouze na základě vlastního přesvědčení a okamžitého stavu mysli. Pokud jim žena svým chováním či jednáním „nepřekáží“, povětšinou její osobní život nemají tendenci řešit. Bohužel, pokud jim z nějakého důvodu (ať již vzhledového, vztahového, pracovního či jiného) zavazí, situace může dost rychle nabrat nehezkého spádu.
 
Často se tak tedy ocitáme v situacích, které běžně připisujeme spíše středověké mentalitě. A bohužel pro nás, ženy, je negativem to, že si hodnocení okolí stále bereme k srdci, jako kdyby na něm mělo ve skutečnosti záležet. Když na Vás ovšem okolí díky zásluze nějakého zhrzence pohlíží skrz prsty, záleží na tom poměrně hodně.

Intimní život ženy, aneb Hrají čísla skutečně roli?
2 (40%)1
fallout-240x400.jpg
diamond-collagen160x600.jpg