Dřevěná a ocelová garážová vrata Hörmann

Každá garáž potřebuje vrata. Ty seženete téměř všude. Náš produkt však nabízí kvalitu, bezpečí a design v jednom.

Produkty Hörmann, to nejsou pouze vrata. Ale i třeba průmyslová vrata, brány a dveře. Vše spolu dokonale ladí. A tak se vyplatí řešit venkovní vzhled objektu na jednom místě s jedním dodavatelem.

ovládání vrat

Jedním z dodavatelů této značky je i GH System zastupující značku v Moravskoslezském kraji. Lze se však domluvit s dodáním produktu kdekoliv v české republice. GH System je specialista na garážová vrata Hörmann s kanceláří v Petřvaldě. Ten leží blízko Karviné.

Konkrétně dodávají garážová a průmyslová vrata, stínící a nakládací techniku, pohony, brány a dveře.

Nyní si však představme jeden produkt. Lze zakoupit v mnoha našich pobočkách, nejen tato garážová vrata i v Opavě, Bohumíně, havířově, Ostravě nebo třeba Orlové.

vjezd do garáže

Výborné vlastnosti produktu

Design. Ten je důležitou součástí každého kvalitního výrobku.  Tyto vrata si můžete objednat hned v 30 originálních motivech. To přináší velkou variabilitu a lze tak vrata dotvořit ke stávajícím prvkům objektu. Pokud současně sháníte i domovní dveře, lze využít nabídku řady Design. Ta splní vaše vysoké požadavky a zaručeně přiláká pohledy všech kolemjdoucích.

Kvalitní materiál je použit na výrobu každého jednotlivého kusu. Pro milovníky přírody lze využít dřevo, pro ty ostatní ocel.

červený minibus

Výklopné a sekční otevírání

Výklopná vrata jsou unikátní tím, že se vyklopí a poté umístí pod strop. Už žádné křídlové otevírání, jako tomu za předešlých dob. Jednokřídlový systém je snadnější a rychlejší na ovládání. Sekční modely upřednostníte ve stísněných prostorech, při malém rozsahu nájezdu a při použití u větších garáží. Díky kolmému otevírání je v místnosti i vně ní více místa k využití. Plně automatizováno. Stisk jediného tlačítka je komfortní pro všechny uživatele.

Tyto vrata si zamiluje nejen vaše garáž, ale i vy a vaše okolí. Dokonalé splynutí s architekturou celého domu je trefou do černého.