Domů / misc

SC/UPC-SC/UPC OTDR test extension box Test prodlužovací kabel Zóně Odlučovače OTDR Spuštění Kabel, single mode (9/125) 500M 1KM 2KM

1 487.50 Kč

1 413.15 Kč

Popis produktu

  • Značka: COMPTYCO
  • Typ Konektoru: SC/UPC
  • Číslo Modelu: SC/UPC-SC/UPC
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Velikost: 28*15*7.5cm

OTDR zkušební prodlužovací Kabel používá Hlavně, aby OTDR test slepé oblasti, uprostřed z optického vlákna bez jakéhokoliv fúze kloubu, malé rozměry, nízká hmotnost, snadné přenášení.Single mode (9/125), multi-mode (62.5/125) Přijato délka 1 km Ztráta méně než nebo se rovná 0,5 dBm/ km S vynikající těsnící výkon, vodotěsný, anti-znečištění a výbuchu-důkaz obrázek Produktu: zboží bylo aktualizováno, a interiér je trochu odlišný od vnějšího pole.Obrázek není aktualizován v čase, prosím, odpusťte!Pokud si mysli, prosím, neplaťte.Díky

Štítky: viavi, spuštění obd2, exfo, otdr viavi, launch x 431, golo spuštění, optických vláken otdr, launch x 431 crp123 obd2, vlákno, otdr, otdr anritsu

Napsat svou recenzi!

Hodnocení

Související produkty

Nové

Výprodej

1m/3m/5m/10m SFP+ 10Gb DAC Kabel SFP Modul 10G Pasivní Direct Attach Copper Twinax SFP Kabel 30AWG Kompatibilní s Cisco

Popis: 10Gb SFP pro SFP DAC Direct Attach Copper Twinax Kabel, pasivní, 1,3,5,10-m, AWG30. Oba konce kabelu může být široce kompatibilní s Cisco, Ubiquiti, Netgear, D-link, TP-Link, Zyxel, QNAP NAS, Supermicro, Mikrotik, ZTE, Quanta, Solarflare, PaloAlto, F5, Spínače

462.14 Kč 314.29 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

DHL Doprava Sumitomo BU-11 baterie pro T-71C/ T-81C/ Z1C/Q101 fusion splicer

Sumitomo BU-11 Baterie Sumitomo BU-11 Baterie je pro použití s Typ 71C/ Typ 81C Fiber Fusion Lepička. Prosím, neváhejte nás kontaktovat na Skype: optoelecs

4 803.09 Kč 4 610.97 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

Cílené SKL-80C Zlaté vlákno sekáček tavné vlákno sekáček na něž drát, kabel, Vlákno Sekáček Používají v FTTX FTTH doprava Zdarma

Vysoká přesnost SKL-80C Zlaté vlákno sekáček tavné vlákno sekáček na něž drát, kabel, Vlákno Sekáček Používají v FTTX FTTH doprava Zdarma Specifikace Název Produktu: vysoká přesnost vlákno sekáček Značky: AUA vyrobeny v Číně Rozsah: Příspěvky

916.56 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

DVP anglické menu Fiber Fusion splétání stroje DVP-760H Vláken Optických Fusion Lepička DVP760H 760 FTTH Optické vlákno tavné svařování

Anglické menu Fiber Fusion splétání stroje DVP-760H Vláken Optických Fusion Lepička DVP-760H FTTH Optické vlákno tavné svařování DHL Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší

39 260.05 Kč 19 237.43 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

4 Kanálový Zvuk přes Optický Media Konvertor/Extender Singlmode 20 km a Multimode 500m pro rozhlasové a televizní Vysílání Intercom Systém

Obousměrný Audio přes Vlákno Media Converter/Extender, obousměrný přenos zvuku. Singlmode až 20 km(12.4 km) a Multimode až 500m(0.31 km) pro Vysílání Intercom Systém Poznámka: nedovolte, aby zesilovač signálu pro připojení k Vysílači,

2 923.62 Kč 2 485.08 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

Doprava Zdarma! Jeden optický Modul 10Gbps WDM Transceiver 10G 1270nm/1330nm 20km DOM BiDi SFP+ LC

Jediné Vlákno, WDM Vlnové délky 10G 1270nm/1330nm 20km DOM BiDi SFP+ LC 10G BiDi SFP+ transceivery jsou určeny pro bi-directional 10G sériové optické datové komunikace, jako jsou IEEE 802.3 ae 10GBASE-BX pomocí 1270nm (1330nm) vysílač a 1330nm (1270nm)

1 357.40 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

SMA 905 holé vlákno adaptér Konektor, kovové kování 125um 230um 440um 660um 1100um 200um 400um 600um SMA905

moudrý(@)firstfiber.kn SMA 905 holé vlákno adaptér Konektor, kovové kování 125um 230um 440um 660um 1100um 200um 400um 600um SMA905

396.78 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

Punč Dolů Dopad Nástroj s 110 a 88 Čepele, Síť, Drát, Kabel Cat6/Cat5e Telefon Dopadu Terminálu Vložení Nástroje

Krimpovací Nástroj Punč Dolů Nástroj pro 110/88 moduly Krone Nástroj Název Punč Dolů Nástroj Hlavní Materiál Uhlíková Ocel + ABS OEM Ano Barva Modrá A Šedá Název Punč Dolů Nástroj Hlavní Materiál Uhlíková Ocel + ABS OEM Ano Barva

242.03 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

100ks DVI samec ochranný kryt DVI samice čepičku pro DVI obrazovce počítače, Digitální HD kabel /konektor/kryt doprava zdarma ELINK

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 100ks DVI samice/samec na ochranu čepičku pro DVI obrazovce počítače, Digitální HD kabel / konektor / kryt / set doprava zdarma ELINK Pic ukázat:

413.48 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

AI-9 Multi-jazyk Inteligentní FTTH Šesti Motory Arc Signální Oheň Ai-9 Vláken Optických Fusion Lepička s OPM VFL Fiber Fusion Splice

Signalfire AI-9 Šest Motorů 5S Multi-jazyk, Automatické Inteligentní FTTH Optických Vláken, Spojování Stroje Optické Vlákno Fusion Splice Optical Fiber Fusion Lepička AI-9 Signální Oheň AI-9 používat nejnovější jádro zarovnání technologie s

20 360.93 Kč 19 342.89 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

MonsterProlink Audiophile 2 Samec na 2 Mužské RCA Audio Stereo Subwoofer Kabel,Hi-Fi,Pletená pro Zesilovače, AV Přijímače

Funkce: 1. 2-Mužské 2-Male RCA audio kabel zvyšuje audio připojení; ideální pro domácí zábavu a high-fidelity (hi-fi) systém 2. Těžká, Silná a Robustní Kabel, nízkofrekvenční intenzivní a silné, POKUD je sladká, vysoce-frekvenční rozlišení

375.89 Kč 319.51 Kč

Přidat do košíku

© 2021 www.ripp.cz. Všechna Práva Vyhrazena