Domů / misc

Fiber Optic Elektrody pro Sumitomo Náhradní T-39 A T-71C T-81C Sestřih Stroj Doprava Zdarma

269.39 Kč

247.88 Kč

Popis produktu

  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Značka: Joinwit
  • Číslo Modelu: 280
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Velikost: 20cmx20cmx20cm
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC
  • Položka Délka: 1m
  • Kompatibilní: Ubiquiti

Specifikace Název Produktu: Vlákno Elektrické svařovací elektrody tyč / vybíjecí jehly Původu: Čína Použitelné modely: Sumitomo TYPE-39 TYP-66 TYP-81C Fusion Splicer Vybití:> 6000 krát Test ztráty: 2.Obrázky

Štítky: sekáček sumitomo, svářečku optických vláken, sestřih stroj elastické, Vlákno, fusion splicer sumitomo, konektor sumitomo, sumitomo, UPC, gpon spínač, ai 9

Napsat svou recenzi!

Hodnocení

Související produkty

Nové

Výprodej

FTTH SC UPC Optické vlákno syntetické rychlý konektor SC FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor Vestavěné Vysoce Kvalitní SC APC

Opakovaně manuál, konektor pro APC/UPC leštěné SC standard FTTH sítí pro Flat Drop optický Kabel. Specifikace: Opakovaně SC Konektor Oblasti Optické Rychlé Konektor je určen pro použití v terénu v Drop Plochý (Nízké Tření) kabely až 3

981.50 Kč 804.83 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

50 Metrů FTTH Optický Drop Kabel SC UPC Single Mode Simplex G657A Venkovní Optické Vlákno, Optický Kabel Drop Kabel Tkané Optica

Optický drop kabel patch kabel se dvěma konektory na obou koncích kabelu, aby se připojení; pigtail kabel je jeden kabel s konektorem.Konektory jsou s SC typ, keramická objímka, které mají být leštěné jako UPC .SM konverze patch kabel se dvěma různými konektory. FTTH

469.87 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

DHL Doprava Sumitomo BU-11 baterie pro T-71C/ T-81C/ Z1C/Q101 fusion splicer

Sumitomo BU-11 Baterie Sumitomo BU-11 Baterie je pro použití s Typ 71C/ Typ 81C Fiber Fusion Lepička. Prosím, neváhejte nás kontaktovat na Skype: optoelecs

4 803.09 Kč 4 610.97 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

2outputs catv zesilovač signálu,catv venkovní kufru zesilovač

2 výstupy catv zesilovač signálu,catv venkovní kufru zesilovač 1.Popis Produktu CATV zesilovač série používá hlavně v kabelové přenosové soustavy, a to vám může nabídnout vysoce kvalitní video přenos služby.Zařízení přijímá povrchovou montáž

730.91 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

Zubní Vytvrzování Světlem Jeden Druhého Vytvrzování Světlem Zubní LED Vytvrzování Light 10W High Power Fotosenzitivní Lampa

Zubní Vytvrzování Světlem Jeden Druhého Vytvrzování Světlem Zubní LED Vytvrzování Light 10W High Power Fotosenzitivní Lampa Poznámka: Produkt, Ceny A Zvláštní Podmínky, Prosím, Kontaktujte Nás Před Nákupem Tipy, které Vám pomohou Pro

4 281.02 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

10pcs/lots FTTH FTTH vlákno panel fiber optic svorka spojovací box 86 informační panely 86 Desktop

Skutečné focení Připomenutí Vzhledem k relativně vysoké hodnoty zboží celní prohlášení. o týden později.vidět logistiky aktualizovat záznamy.jako je například zobrazení na místní zvyky.prosím kupující.můžete převzít iniciativu

362.32 Kč 289.86 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

AI-9 Multi-jazyk Inteligentní FTTH Šesti Motory Arc Signální Oheň Ai-9 Vláken Optických Fusion Lepička s OPM VFL Fiber Fusion Splice

Signalfire AI-9 Šest Motorů 5S Multi-jazyk, Automatické Inteligentní FTTH Optických Vláken, Spojování Stroje Optické Vlákno Fusion Splice Optical Fiber Fusion Lepička AI-9 Signální Oheň AI-9 používat nejnovější jádro zarovnání technologie s

20 360.93 Kč 19 342.89 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

Odolné Elektrody pro Fujikura EL-50 FSM-50S/60S/50R/17S/18S Fusion Splicer Elektrody

Specifikace: To je jeden pár nahradit F ujikura F usion svářečku elektrody. - Životnost použití pro splice přes 3000 - K dispozici pro Fujikura FSM-60S, FSM-60R, FSM-18S, FSM-18R, FSM-50S, FSM-50R, FSM-17S, FSM-17R F usion Svářečku Obsah

299.67 Kč 269.81 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

10pcs Nové 3.0 Optický Jumper SC/APC-SC/APC 3m Gigabit Single-Mode Pigtail CATV Kabel Speciální Velkoobchodní

10pcs Nové 3.0 optický jumper SC/APC-SC/APC 3m gigabit single-mode pigtail CATV kabel speciální velkoobchodní APC jumper rozhlasové a televizní stupeň stupeň objímka carrier grade Model: 3m SC APC-SC /APC SC UPC -SC /APC Gigabit single-mode vlákno propojky

476.13 Kč 371.30 Kč

Přidat do košíku

Nové

Výprodej

2x4 2x8 2x16 2x32 PLC Vlákno Splitter, Mini Modul, 900um, SC/UPC

Blockless, Vlákniny PLC Splitter, Singlemode, 900µm Vlákna, SC/UPC Konektor Planar lightwave circuit (PLC) splitter je typ optické power management zařízení, který je vyroben pomocí křemenného optického vlnovodu technologie pro distribuci optických signálů

125.30 Kč

Přidat do košíku

© 2021 www.ripp.cz. Všechna Práva Vyhrazena